A debreceni BMW-gyár munkaerőigénye már nem áll meg Hajdú-Bihar határánál. Elért Szabolcsba, és a román határ túloldalára is. Az üzem hivatalos álláshirdetéseiben a termelési munkatársi pozíciónál nem diploma az alap. Elég lehet a nyolc általános is, ha mellé van gyári, termelési tapasztalat. Ez esetben két év egybefüggő termelési tapasztalatot kérnek az elmúlt öt évből.
Tovább olvasom