Szenzációs fordítás: kétgólos hátrányból négyet vágva győzött a Nyíregyháza

Megosztás

A Szpari idegenben került kétgólos hátrányba Gyirmóton, ám a második félidőben a 62. perctől megtáltosodott a csapat és végül simán fordítva 4:2-re nyert a Nyíregyháza.

GYIRMÓT FC GYŐR–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2–4 (2–0)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. 711 néző. Vezette: Zierkelbach Péter (Máyer Gábor, Kiss Balázs)
GYIRMÓT: Hársfalvi – Polgár, Hudák D., Szegi, Jova – Kovács M., Kovács D. (Takács R., 82.) – Soltész D., Madarász M. (Szőke, 73.), Medgyes Z. – Adamcsek (Pethő, 73.) Vezetőedző: Tamási Zsolt
NYÍREGYHÁZA: Fejér – Rjasko (Kesztyűs, a szünetben), Gengeliczki, Baki – Farkas B., Toma, Tamás O. (Herjeczki, a szünetben), Nagy B. – Nagy D. (Novák Cs., 83.), Ramos (Gresó, 82.), Géresi (Kovácsréti, 61.) Vezetőedző: Tímár Krisztián
Gólszerző: Soltész D. (11-esből, 1–0) a 13., Madarász (2–0) a 34., Gengeliczki (2–1) a 62., Baki (2–2) a 69., Gengeliczki (2–3) a 77., Novák Cs. (2–4) a 88. percben
MESTERMÉRLEG
Tamási Zsolt:
 – Kettő–null után kezünkben volt a lehetőség a döntésre. A Nyíregyháza jó csapat, minden erőt mozgósítva sikerrel használta ki a beíveléseknél bizonytalan védekezésünket.
Tímár Krisztián: – Az első félidőben is jól játszottunk, a félidőbeli változtatások után pedig óriásit küzdött a társaság. A nehéz talajon végül fizikálisan tudtuk felőrölni a hazai együttest.