Nagyon megugrik a hőmérséklet a következő napokban, 40-41 fokra is számítsunk

Ahol csak 37-38 fokot mérnek, ott még a szerencsések közé tartoznak. De úgy tűnik, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye lehet éppen az egyik legforróbb terület. Még mindig június van, de egészen extrém tartományokba szökik fel a hőmérséklet, eső a hét második felétől napokon át teljesen kizárt lesz, így még forróbbak lesznek az éjszakák is.

Tovább olvasom