A kiugrott Fidesz-propagandista őszinte vallomása a lejárató gépezetről: “Így működött, én is sz*ralak voltam”

Nem máshonnan, mint a narancsos párt egyik erősebb hangnemű szócsövének számító Riposttól ugrott ki a hölgy nagyjából két évvel ezelőtt. Hosszú interjúban ismeri el, hogyan kellett ellenzéki politikusokat bármi áron lejáratniuk, azt is tudja, hogy amit ő is tett, arra nincs mentség utólag sem. Tényleg veszett sebességgel omlik a NER rendszere.

Tovább olvasom

Orbán olyan kampánygépezetet épített fel másfél évtized alatt, ami gyakorlatilag legyőzhetetlenné teszi

A propaganda, a folyamatos sulykolás és a gyakorlatilag végtelen pénzügyi és emberi forrás, ami ezt a rendszert folyamatosan ilyen vagy olyan okból segíti, rendkívül kemény dió. A 2006-ban lerakott alapok már tökéletesen beérettek, a médiát óriási százalékban a kormányzati kommunikáció uralja. A Fidesz elmozdításához hatalmas földindulás kell. Orbán Viktor egész Európában egyedülálló kommunikációs-hatalmi szerkezetet hozott létre. A rengeteg pénzből felépített apparátus minden helyzetben képes uralni a nyilvánosságot. Folyamatosan kutatják a társadalmi hangulatváltozásokat, felnagyítják a szorongásokat, majd védelmet kínálnak ellenük. A katonás rendben működő hálózat ma már napok alatt képes az…

Tovább olvasom