Pezsgővel és virággal a Júlia Fürdőért

Valentin-napi figyelemfelhívó akciót szerveznek Nyíregyházán a Malom utcai Júlia Fürdő megmentéséért. Az aPont Nyíregyháza és a fürdő újranyitásáért küzdő civil közösség szimbolikus eseménnyel, virágokkal és egy közös „előre ivással” kíván nyomást gyakorolni a döntéshozókra, hogy a város fontos egészségügyi és közösségi intézménye ismét fogadhassa a vendégeket.

Tovább olvasom

96 évesen is a rászorulókért: Zsóka néni életútja a tehervonaton meneküléstől a modern gyógypedagógiáig (videóval)

Tarnai Ottóné, vagy ahogy mindenki ismeri, Zsóka néni, 96 évesen is példát mutat mindannyiunknak. Jelenleg is aktív fejlesztő pedagógusként praktizál, és sérült fiatalok sorsát egyengeti, bizonyítva, hogy a kor valóban nem akadály, ha az embert a segítő szándék és a tenni akarás vezérli.

Tovább olvasom

Gázolás miatt vált kaotikussá több vasútvonal közlekedése, érintettek a Nyírségbe közlekedő IC-k is

A Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony, a Budapest-Cegléd-Szeged és a Budapest-Lajosmizse vonalon hosszabb eljutási időkre, kimaradó vagy rövidebb szakaszon, illetve terelve közlekedő vonatokra kell számítani. Gázolt a Tokaj IC, ennek pedig Szabolcsra is hatása lett.

Tovább olvasom

Gajdos László is kiáll a megtámadott tiszás képviselőjelölt mellett, nyugalomra és békére int

A Nyíregyházi Állatpark igazgatója is támadások kereszttüzébe került, amint nyilvánosságra hozták, hogy a Tisza Pártot erősíti. Gajdos azonban (egyelőre) megúszta még verbális támadásokkal, ám akad olyan eset is, amikor az ellenzéki párt képviselőjelöltjét személyesen vegzálják, megtámadják. Emiatt emelte fel szavát Gajdos László is.

Tovább olvasom

Lábon lőtte magát a Fidesz nyíregyházi képviselőjelöltje – szó szerint

Polgári András

Súlyos sérülést szenvedett a Fidesz nemrég bejelentett nyíregyházi országgyűlési képviselőjelöltje egy vadászbalesetben. A 24.hu információi szerint Polgári András december 28-án, az Újfehértói Földtulajdonosok Vadásztársasága területén tartott vadászaton lábon lőtte magát.

Tovább olvasom

Nyíregyházi Jézuska hozta Győzike idei karácsonyi ajándékát, nem is akármit kapott a celeb

Megkapta a karácsonyi ajándékát Gáspár Győző, méghozzá Nyíregyházán – legalábbis erről posztolt a Facebookon a roma celeb. A meglepetés nem kis dolog volt: egy hófehér BMW X7-es formájában érkezett, és még egy hatalmas piros díszszalag is felkerült az ötvenmilliós kocsi motorháztetejére. A híresség bejegyzésében köszönetet mondott az Istennek és megemlítette partnercégét is – mi pedig utána jártunk, miért utazott hatszáz kilométert Szabolcsba a különlegességért Győzike.

Tovább olvasom