Halálos karambol az autópályán, semmi esély nem volt a túlélésre

A gépkocsi a felismerhetetlenségig összeroncsolódott és ez nem egy frontális baleset volt, hanem utoléréses. Nem megerősített információk szerint az áldozat (az autó sofőrje) nem az utat figyelte és csak az utolsó pillanatban rántotta jobbra a kormányt, amikor már régen késő volt.

Tovább olvasom

Fiatalok brutális karambolja a Nyírségben – a sofőr nem állt meg a STOP-táblánál – videó

Huszonéves fiatalok indultak bulizni Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a Suzuki sofőrje nem adott elsőbbséget a STOP-táblánál és hatalmas csattanás lett a vége. A gépkocsiban ráadásul a megengedett öt helyett hatan ültek, egy fiatal lányon már nem lehetett segíteni.

Tovább olvasom

Kettős halál az úton: a brutális szabolcsi baleset következtében ketten is életüket vesztették

Hatalmas volt a becsapódás, egy férfi és egy nő hunytak el a hatalmas csattanásnak köszönhetően, az autó rettentően összeroncsolódott, ebből is tudható, mekkora lehetett a sebesség, amivel ütköztek.

Tovább olvasom

Egy esztergomi férfi saját autóját verte szanaszét a nyílt utcán, mert az nem indult be

Ismételten joggal merülhet fel a kérdés bennünk, mégis hova tart ez az ország és ez a világ, ha ilyen megtörténhet? Az Esztergomi Járásbíróság garázdaság vétsége miatt jogerősen 450 ezer forint pénzbüntetéssel sújtotta azt a férfit, aki késő este, a nyílt utcán szétverte a kocsiját. A férfi idén március 01-jén este tíz óra körüli időben egy esztergomi lakótelepen parkoló tehergépkocsit próbált meg beindítani, de az nem sikerült. Erre mérgében ütötte, rúgta a gépjárművet, egy kalapáccsal többször beleütött az első szélvédőbe, ami szilánkosra tört. Ezután egy alkalommal a kalapáccsal beleütött a jobb…

Tovább olvasom

Olyan autóval okozott halálos balesetet, amelyből hiányzott még az üléssor is

Ennek megfelelően a hátul utazó személy csak a padlólemezre tudott ülni, a balesetkor pedig esélye sem volt a túlélésre. A kocsiban ülő utasa kirepült az autóból, amikor belezuhantak az árokba. A Somogy megyei főügyészség emelt vádat egy harminc éves bün­te­tett elő­éle­tű férfi ellen, aki soha nem ren­del­ke­zett veze­tői enge­déllyel a balesete előtt  mégis tizenöt alkalommal kapott bírságot köz­le­ke­dé­si sza­bály­sér­té­sek miatt. A férfi vásá­rolt egy köz­le­ke­dés­re alkal­mat­lan műsza­ki álla­pot­ban lévő ko­csit, amivel áthajtott a szom­szé­dos faluba, leszedte a rend­szá­mot, majd két isme­rő­sé­vel ita­lo­zott. Ezt követően fel­aján­lot­ta isme­rő­se­i­nek, hogy haza­vi­szi őket. Mint az ügyészség beszámolója írja, a gép­ko­csi­ból még a hátsó…

Tovább olvasom

Busz és gépkocsi csattant a 4-es úton

A baleset Hajdúhadház környékén történt, eddig ismeretlen okból. Egy autóbusz és egy személyautó ütközött össze Hajdúhadház térségében. Közúti közlekedési baleset történt a 4-es számú főút, 243. kilométerszelvényében 2021. november 29-én 18 óra 15 perc körül. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött egy autóbusz és egy gépkocsi. A balesettel érintett útszakaszon a műszaki mentés és a helyszínelés idejére félpályás útlezárás volt érvényben. Vezessenek fokozott körültekintéssel! (Police.hu)

Tovább olvasom