Kettős halál az úton: a brutális szabolcsi baleset következtében ketten is életüket vesztették

Hatalmas volt a becsapódás, egy férfi és egy nő hunytak el a hatalmas csattanásnak köszönhetően, az autó rettentően összeroncsolódott, ebből is tudható, mekkora lehetett a sebesség, amivel ütköztek.

Tovább olvasom

Hat órát várt a mentőkre a vérző beteg, végül meghalt – a mentőszolgálat sajnálja

Az OMSZ azt a magyarázatot adta, hogy aznap több hasonló beteg is várakozott, ezért késett a kocsi (hat órát). Az OMSZ szerint a mentőt kérő orvos nem adott teljes körű tájékoztatást az eset súlyosságáról, pedig az orvos többször sürgette az azonnali szállítást.

Tovább olvasom